Toimittajamme ovat alan tunnettuja markkinajohtajia

Polymeerien valmistus, muovi- ja kumiteollisuus

Olemme erikoistuneet muoviteollisuuden additiiveihin ja apuaineisiin.

Tarjoamme laajan valikoiman tuotteita kuten:

  • palonestoaineita
  • antioksidantteja
  • UV-stablisaattoreita
  • prosessin apuaineita
  • elastomeereja
  • hiilivetyhartseja

Tuotevalikoimamme kehittyy jatkuvasti asiakastoiveiden mukaan. Kysy myös erikoistuotteita! Toimittajamme ovat tunnettuja markkinajohtajia alalallaan. Joustavat logistiikka- ja varastointipalvelut varmistavat luotettavat ja joustavat toimitukset.

 

 

Ota yhteyttä
Uldis Bludiņš +371 67796 885 uldis.bludins@algol.com
Yhteydenottopyyntö
Tatjana Agapkina +370 37 373 220 tatjana.agapkina@algol.com
Yhteydenottopyyntö
Dzmitry Uladzimirau +375 29 3373 696 dzmitry.uladzimirau@algol.com
Yhteydenottopyyntö
Jani Vilola +358 45 666 5566 jani.vilola@algol.com Riku Laamanen +358 40 723 4354 riku.laamanen@algol.com
Yhteydenottopyyntö
Bogdan Kokhan +380 50 3515 108 bogdan.kokhan@algol.com
Yhteydenottopyyntö
Henrik Maack +46 10 496 94 09 henrik.maack@algol.com Sverker Welin +46 10 496 9403 sverker.welin@algol.com
Yhteydenottopyyntö
Henrik Maack +46 10 496 94 09 henrik.maack@algolchemicals.se Sverker Welin +46 10 496 9403 sverker.welin@algol.com
Yhteydenottopyyntö
Henrik Maack +46 10 496 94 09 henrik.maack@algolchemicals.se Sverker Welin +46 10 496 9403 sverker.welin@algol.com
Yhteydenottopyyntö